Zestaw niestandardowy PLANET biały (1/2)

49,00 

Skład:

  • kubek 0,35 l
  • talerz 21 cm

Na stanie

SKU: 09-69-002-01-2-07-0166-052 Kategorie: , , , ,

Opis

Oto dwa najbardziej podstawowe elementy zastawy stołowej w zestawie. I to nie w byle jakim wydaniu – dekoracja olśniewa już z daleka. Prawdziwe złoto to wyjątkowy dekor, w sam raz na prezent dla tak samo wyjątkowej osoby. PLANET to efektowne wzornictwo z metalem szlachetnym, które zaskakuje i zachwyca.

Dodatek złota sprawia, że porcelana musi być wypalana w nieco niższej temperaturze. Nie może być wykorzystywana w mikrofali. Zdobienie zostało stworzone w sposób naszkliwny, dlatego zaleca się ręczne mycie naczyń, bądź okazyjnie w zmywarce z użyciem delikatnego trybu i łagodnych detergentów.

Porcelana została w całości wykonana w Polsce w Zakładach Porcelany Stołowej „Karolina”, działających od 1860 roku. Podstawą tworzenia porcelany są naturalne, specjalnie wyselekcjonowane surowce europejskiego pochodzenia oraz sprawdzone receptury, użyte przez doświadczony i wykwalifikowany zespół specjalistów. Proces produkcyjny oparty jest o przestrzeganie ścisłych norm oraz wieloetapową kontrolę jakości.

Informacje dodatkowe

Waga 0,59 kg
Fason

PLANET

Kolor

biały, złoty

Zestaw niestandardowy PLANET biały (1/2)

49,00 

Na stanie