Zestaw 2 salaterek 23 cm MAXIM

-40% zniżki

72,00 

Nadaje się do zmywarki: TAK

Nadaje się do mikrofali: TAK

Na stanie

SKU: 01-08-230-01-2-00-0000-052 Kategorie: , ,

Opis

Zestaw salaterek MAXIM 23 cm to komplet, który będzie doskonałym uzupełnieniem codziennej zastawy Twojego stołu. Dzięki nim w trakcie obiadu w wygodny sposób podasz swojej rodzinie sałatkę, a gdy odwiedzą Cię znajomi, możesz poczęstować ich przekąskami. W skład zestawu wchodzą dwie białe salaterki.

Porcelana została wyprodukowana w Polsce, w jednym z największych krajowych zakładów produkcyjnych. Jej biały kolor jest uzyskiwany poprzez wybór najwyższej klasy, europejskich surowców. Dzięki temu oraz wieloetapowej kontroli całej linii produkcyjnej możesz mieć pewność, że w Twoim domu znajdzie się zestaw najwyższej jakości, pozbawiony skaz na bieli porcelany.

Salaterki MAXIM to nowoczesny design na bazie kwadratu. Dzięki temu są nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale również dobrze dopasowują się do większości wnętrz. Ponadto dzięki temu, że zostały wypalone w wysokiej temperaturze, są niezwykle trwałe. Warto pamiętać o tym, że porcelana dobrze utrzymuje ciepło potraw. Dzięki temu potrawy podane w salaterkach pozostaną ciepłe i smaczne na długo, w przeciwieństwie do użytkowania zastawy wykonanej np. ze szkła imitującego ceramikę.

Komplet salaterek MAXIM pomoże Ci w pięknym podaniu każdego posiłku. Spraw, aby czas spędzony razem z bliskimi był wyjątkowy i postaw na elegancką i wygodną w użytkowaniu porcelanę.

Zestaw 2 salaterek 23 cm MAXIM

72,00 

Na stanie