Zen

62 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Klasyka i minimalizm

Fason Zen posiada proste, minimalistyczne kształty, które wpasują się w każde wnętrze. Zen stanowi doskonały wybór, jeśli zależy Ci na wygodnym serwisie obiadowym, z którego będziesz korzystać z przyjemnością. Klasyczna porcelana jest ponadczasowa i obroni się przed zmieniającymi się trendami.

Bogata oferta możliwości

Fason Zen występuje w kolorze białym oraz kremowym (ale koniecznie musisz też zobaczyć czarne szkliwo). Naczynia z tej serii są bardzo wszechstronne i różnorodne. Jeden asortyment składa się z kilku rozmiarów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Talerze Zen są najbardziej płaskie ze wszystkich innych. Bardzo często wykorzystujemy tą genialną funkcję, tworząc dla Was porcelanowe patery na ciasto. Półmisek okrągły sprawdzi się również w roli talerza na pizzę.

Eksperymenty

Jeśli obserwujesz nas od jakiegoś czasu, to możesz zauważyć, że często wykorzystujemy fason Zen do realizacji oryginalnych projektów i kolekcji limitowanych. Dlaczego tak jest? Naczynia z serii Zen są bardzo wygodne w użytkowaniu, a obecnie jest to najważniejsza cecha współczesnej zastawy stołowej. Porcelana Zen jest uniwersalna i wszechstronna – salaterka z tej serii może służyć jako talerz na zupę, sałatkę, przekąski czy desery. W Zenie znajdziesz zatem słynnego Malucha, ale także ARTE No. 15, ARTE No. 13 czy też czarną wersję porcelany.