Zapraszamy na kiermasz HoReCa!

Szukasz porcelany gastronomicznej? Prowadzisz działalność hotelarską lub zajmujesz się zaopatrzeniem stołówek? A może jesteś członkiem koła gospodyń? Na kiermaszu na pewno znajdziesz to, czego szukasz!

Dlaczego Karolina?

Jesteśmy polskim producentem porcelany – nasza działalność opiera się na długoletniej tradycji. Ponad 160 lat istnienia daje nam niesamowitą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Oferujemy bogatą ofertę zastawy stołowej, począwszy od talerzy, po czajniki i wazy. Cyklicznie organizujemy kiermasz, na którym można kupić perełki porcelanowe w naprawdę niskich cenach. Tym razem mamy przyjemność zaprosić wszystkie firmy i osoby związane z zapotrzebowaniem na porcelanę. Z chęcią pomożemy Ci dokonać wyboru! Przy zakupach za minimum 5000 zł na inne wyroby, możesz dobrać bulionówkę za 9,99 zł.

Zakłady Porcelany Stołowej Karolina

Co? Jak? Kiedy?

Serdecznie zapraszamy na kiermasz, na którym zawsze klienci będą mile widziani. Asortyment nieustannie się zmienia i jest ograniczony, dlatego nie zwlekaj i przyjedź do Jaworzyny Śląskiej! Wjazd możliwy będzie bramą główną. Jeśli planujesz zakup większej ilości asortymentu, pamiętaj, że możliwe będą tylko wysyłki paletowe.

MiejsceTermin
Jaworzyna Śląska
58-140
Ulica Wolności 4
Zakłady Porcelany Stołowej ,,Karolina”
8:00-13:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *