Wazon

17 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Wyjątkowe kwiaty potrzebują wyjątkowej oprawy

Uwielbiamy otaczać się naturą, mamy to we krwi. Chętnie przygarniamy do domu różne rośliny doniczkowe, a także pachnące kwiaty. Uwielbiamy na nie patrzeć, rozkoszować się ich zapachem. Zdarza się, że kwiaty dostajemy w prezencie i wiele dla nas znaczą. Warto zadbać o ich odpowiednią oprawę, aby cieszyły nasz wzrok jeszcze bardziej. Porcelanowe wazony dostępne w sklepie Porcelana Karolina zapewnią wyjątkowo elegancki efekt. W zależności od rozmiaru pomieszczą pojedynczą różę czy też obfity bukiet.

Wazon jako dekoracja wnętrza

Wazony porcelanowe przybierają różne kształty: nowoczesne, eleganckie, klasyczne. Mogą być wykonane także bez zdobień lub dodatkowo udekorowane kalką bądź farbą. Wszystkie łączy jednak długowieczność, wytrzymałość i miłość do kwiatów. Porcelanowy wazon stanowi dekorację sam z siebie – porcelana to wyjątkowo elegancki materiał. Odpowiednio dobrany będzie stanowił dopełnienie pięknej aranżacji wnętrza czy stołu. Wazon pełen kwiatów może przełamać nudę na stole i wprowadzić żywe kolory dodające energii.

Porcelana – materiał na dobry wazon

Wazony, z którymi spotykamy się najczęściej są zrobione przeważnie ze szkła. Cieszą się ogromną popularnością i również stanowią prawdziwą ozdobę domu. My jednak proponujemy porcelanę z racji jej odporności na uszkodzenia, długowieczności oraz niebywałej elegancji. Wszystkie kwiaty pokochają nasz porcelanowy wazon! A kiedy zobaczysz jak cudownie prezentuje się na komodzie czy stole, nie obejdziesz się już bez kwiatów w domu.