TOP 5 prezentów na Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia to wyjątkowe daty w kalendarzu, które upamiętniają miłość naszych dziadków i babć. Ich uczucia wobec wnuków mają ogromną moc i zawsze są bezwarunkowe. Specjalnie na tę okazję stworzyliśmy kolekcję limitowaną, która doskonale sprawdzi się jako prezent wyrażający wdzięczność.

Kubek dla Babci?

Pastelowy błękit w połączeniu z kwiatowym wzorem prezentuje się wyjątkowo pięknie. Kubek dla babci czy dziadka TRENDY sprawdzi się jako upominek dla marzycielskiej babci lub dziadka lubujących się w kawie lub herbacie. Zaparzając ulubiony napój, zawsze pomyślą o Tobie. Do kubka dołącz opakowanie pysznego naparu i prezent gotowy!

kubek porcelanowy
kubek
kubek w kwiaty
kubek na prezent
kubek TRENDY
niebieski kubek

Talerz z kubkiem na Dzień Dziadków

Do kubka dołączyliśmy talerz w odcieniu subtelnej zieleni. Zestaw został stworzony z myślą o codziennych posiłkach, przy których dziadkowie będą się rozkoszować swoją obecnością i ulubionymi daniami. Zestaw kwiatowej porcelany ENJOY został przemyślany pod kątem wygody, aby ułatwić korzystanie z naczyń naszym babciom i dziadkom.

zestaw porcelanowy
kubek i talerz
zestaw śniadaniowy
kolorowa porcelana
porcelana Karolina

Fauna i flora na porcelanie

Fantazyjny wzór idealnie współgra z cukierkowym różem, który dodaje uroku kompletowi. Kwiaty, motyle, ptaki wyglądają jak obraz na porcelanie. Rozmiary talerza i kubka są kompaktowe, dzięki czemu pozwalają na oszczędność miejsca w szafkach. Jednocześnie zapewniają wszystkie potrzeby. Kubek i talerz z zestawu ENJOY staną się najczęściej wybieraną zastawą w domu twojej babci, ale także dziadka, który nie boi się odważnych kolorów.

zestaw porcelanowy
zestaw śniadaniowy
kubek i talerz
porcelana Karolina
kolorowa porcelana
różowa porcelana

Dziadkowie zasługują na to, co najlepsze!

Ten zestaw olśniewa! Złota dekoracja prezentuje się naprawdę efektownie. Jeśli Twoja babcia i dziadek od zawsze odznaczali się gustownym stylem, zestaw PLANET doskonale do nich pasuje. Kolekcja limitowana OMA & OPA, z której pochodzi, w błyszczącym wydaniu nada eleganckiej oprawy codziennym posiłkom.

zestaw porcelanowy
zestaw śniadaniowy
kubek i talerz
porcelana Karolina
złota porcelana
porcelana ze złotem

Czarno-biała porcelana

Kolekcja BLACK & WHITE to nowoczesna porcelana dla nowoczesnych dziadków. Prosta, minimalistyczna forma łączy ze sobą kontrastowe kolory, które wzajemnie się uzupełniają. Filiżanka i spodek gustownie zaserwują kawę lub herbatę.

Jak widzisz, naszą zastawę stołową można dostosować do charakteru i upodobań dziadków. Każda babcia i dziadek mają swój indywidualny styl, tak samo jak porcelana ,,Karolina”. Porcelana zawsze będzie dobrym wyborem na prezent z racji swojej długowieczności i elegancji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *