200 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

sprawdź też: czarne talerze, talerze białe

Talerze porcelanowe

Porcelanowe talerze znane są już od setek lat, kojarzą nam się z tradycją, elegancją i luksusem, a mimo to ciągle są bardzo uniwersalne. Podamy w nich przystawki, dania główne, dania deserowe, czy eleganckie kolacje. Mówi się, że podając w nich zupę, ta nabiera dodatkowego aromatu. Porcelanowe talerze oddają pełen charakter wigilijnej kolacji co, a do tego nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dzięki czemu łączą komfort spożywania posiłków i nieodzowny dla tego typu zastawy design. Gustowne talerze białe będą grały jedną nutą wraz z innymi elementami zastawy stołowej.

Najszlachetniejsze talerze z białej ceramiki może zagościć w twojej kuchni na stałe. W naszej ofercie znajdują się talerze, które pasują każdą do każdego rodzaju kuchni. Nie może ich zabraknąć w stylu skandynawskim, odnajdą się w stylu nowoczesnym, będą doskonałym urozmaiceniem dla stylu klasycznego. Kuchnia to nie jedyne miejsce na naszą porcelanę, w swojej jadalni również możesz zaskoczyć gości np. podczas imprezy urodzinowej, na której wyroby z porcelany są rzadkością. Jeśli mowa o suto zakrapianej imprezie, to musimy rozwiać twoje obawy. Nasze talerze są nie tylko uniwersalne, ale również wytrzymałe, nie boją się otarć i są bardzo odporne na zmywanie.

Design przez duże D, czyli modne talerze kwadratowe, są one idealne na każdą okazję. Duże talerze to połączenie nowoczesnego stylu wraz z tradycją urozmaici każdy stół. W naszym asortymencie posiadamy głębokie talerze kwadratowe, które zastąpią zwykłe talerze obiadowe. Są one bardzo pojemne, a dzięki temu, że są w różnych wzorach, będą się doskonale prezentowały na wspólnym stole, będą też doskonałą opcją na prezent. Talerze kwadratowe, podobnie jak wszystkie nasze talerze są odporne na uszkodzenia. Duże talerze obiadowe zastąpią małe naczynia np. miseczki do drobnych przekąsek.

Jakie talerze wybrać? Duże talerze obiadowe będą doskonałe dla większych dań głównych i zup. Kwadratowy talerz może pełnić, dumną funkcję reprezentacyjną. Dodatkowe wzory czy odporność na uszkodzenia sprawią, iż nasze talerze nie tylko odmienią twoją kuchnię, ale ułatwią Ci życie. Odmieniona zastawa stołowa czeka na twoich gości.