Talerz obiadowy

56 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Zobacz także: białe talerze obiadowe, talerze obiadowe czarne

Talerze obiadowe porcelanowe

Porcelanowe talerze obiadowe – wszechstronność i użyteczność

Talerze obiadowe kojarzymy głównie jako talerze obiadowe, jednak naczynia te stanowią o wiele szerszy zakres zastawy stołowej. Talerze porcelanowe to m.in. talerze płaskie, talerze głębokie, jak również te mniejsze deserowe. Porcelana jest niezwykle wytrzymałym materiałem, odpornym na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i wysokie temperatury. Co więcej, naczynia z porcelany można myć w zmywarce. Porcelanowe produkty ze względu na swoją trwałość to doskonały pomysł na prezent. Do czego możemy użyć porcelanowe talerze?

Zastawa obiadowa

Porcelanowe talerze obiadowe to duże talerze płytkie do serwowania drugiego dania oraz talerze głębokie do podania zupy. W szerokiej ofercie sklepu znajdziesz talerze porcelanowe o klasycznym wyglądzie, jak również te bogato zdobione i malowane. Dostępne są przeróżne konfiguracje – wybierz tę dostosowaną do Ciebie i twoich wnętrz. Design zastawy z pewnością umili wspólny posiłek, zarówno z najbliższymi, jak i podczas rodzinnych zjazdów czy przyjęć.

Duży talerz obiadowy to nie wszystko, warto również zaopatrzyć się w kilka talerzy o mniejszym formacie do podania przekąsek czy deseru. One również mogą być strojne i kolorowe, jak również gładkie, białe i klasyczne. Warto jest skompletować pełną zastawę obiadową, stanowi bowiem ona dekorację stołu oraz jadalni, jeżeli wyeksponujemy ją w odpowiedni sposób.