73 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Serwis porcelanowy elementem obowiązkowym w każdym domu

Odpowiednio dobrany i spójny serwis bardzo ułatwia pracę w kuchni. Serwisy mogą być zaopatrzone w różne elementy i przeznaczone są na różne ilości osób. Kawowy czy obiadowy? A może połączenie? Dopasuj komplet do swoich potrzeb i bądź zawsze przygotowany na przybycie gości.

Czym charakteryzuje się serwis obiadowy?

Skład serwisu obiadowego będzie się różnił w zależności od przeznaczenia. Standardowy komplet obiadowy dla 12 osób zawiera talerze, półmiski, sosjerkę i oczywiście wazę. To elementy, które są zdecydowanie wystarczające, żeby wyprawić uroczysty obiad na większą ilość osób. Kompletny i spójny zestaw z porcelany prezentuje się bardzo elegancko.

Kawa z serwisu? Już się robi!

Klasyczny serwis kawowy zapewnia eleganckie zaserwowanie naparu wraz z deserem. W zestawie znajdziesz takie elementy, jak imbryk, talerze deserowe, cukiernicę i filiżanki ze spodkami. Kawa w takiej oprawie smakuje zupełnie inaczej, a goście będą pod niemałym wrażeniem – gwarantujemy to.

Dekorowany czy nie?

Sklep Porcelana Karolina oferuje serwisy porcelanowe w różnych fasonach i wersjach kolorystycznych. To, jaki wybierzesz, zależy oczywiście od preferencji osobistych. Przed zakupem możemy jednak dać Ci małą radę. Do codziennego użytku świetnie sprawdzą się niedekorowane naczynia, ponieważ są uniwersalne i bardzo wygodne w pielęgnacji. Porcelanę bez zdobień śmiało możesz myć w zmywarce czy podgrzewać w mikrofali. Jeśli planujesz używać serwisu jedynie odświętnie, możesz zaszaleć i skusić się nawet na szczere złoto! Pamiętaj, że porcelana zdobiona złotem lub platyną wymagają ręcznego mycia. Problematyczną pielęgnację nadrabiają za to przepięknym wyglądem.