Ręcznie malowane

92 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Porcelana z duszą

Zanim porcelana trafi na stół w czyimś domu, przechodzi przez wiele etapów. Jednym z nich jest właśnie malarnia, w której to porcelanowe wyroby zyskują na wyjątkowej dekoracji. Nasi malarze lojalnie od wielu lat tworzą dla Was porcelanowe dzieła sztuki. Dzięki temu, że pojedyncza filiżanka czy talerz mają za sobą tyle etapów, porcelana niesie za sobą wspaniałą i wzruszającą historię, która może być kontynuowana właśnie w Twoim domu.

Wprawne oko i pewna ręka

Malowanie porcelany to nie taka prosta sprawa. Czynność ta wymaga od malarzy koncentracji, wzmożonej uwagi i wyczucia estetyki. Ręka musi być przy tym stabilna, ale jednocześnie lekka. Warto zatem spojrzeć na malowany talerz nieco inaczej – jako efekt trudnej i niezwykłej pracy człowieka.

Porcelana na zamówienie

Z ogromną przyjemnością wykonamy dla Ciebie porcelanę z ręcznie malowanym rysunkiem lub napisem jako zamówienie indywidualne. Taka forma zastawy stołowej jest świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby z okazji urodzin, rocznicy, a także dla pracowników czy szefa w formie jubileuszu lub podziękowania. Wyjątkowa porcelana z pewnością nada wnętrzu nietuzinkowego charakteru.