Porcelana na wesoło, czyli Flamingo

Jesteś fanem barwnej zastawy stołowej? Kolorowe i wesołe naczynia to coś, na co w pierwszej kolejności zwracasz uwagę? Mamy coś dla Ciebie – poznaj kolekcję Flamingo.

Urokliwa dekoracja wprowadza radość do posiłku

Kolekcja Flamingo to zbiór różnorodnych zestawów w wyjątkowo barwnej odsłonie. Dekoracja przedstawia urokliwego flaminga noszącego ananasa na swojej głowie. Sceneria została podkreślona czarnymi kropkami oraz mieniącym się złotem na rancie. Całość prezentuje się radośnie, spójnie i bardzo ciekawie. Zestaw porcelany Flamingo doskonale sprawdzi się na przyjęcia ze znajomymi i rodziną oraz wprowadzi radość do codziennych posiłków.

kolorowa zastawa stołowa z dekoracją flaminga

Komplet talerzy obiadowych

W sklepie Porcelana Karolina dostępny jest między innymi zestaw sześciu talerzy obiadowych w fasonie Planet. Talerze z tej serii mają wyważone proporcje, są poręczne i wygodne w użytkowaniu. Duży talerz posłuży oczywiście do serwowania smakowitego obiadu, ale po skończonym posiłku równie dobrze można podać na nim ciasto czy przekąski.

A na deser?

Małe talerzyki (również fasonu Planet) będą doskonałe na deser. Bez wątpienia będą gwoździem programu imprezy czy spotkania ze znajomymi. Są lekkie, kompaktowe i praktyczne. Do deseru oczywiście przyda się kawa, dla której przygotowaliśmy komplet kubków Trendy. Porcelanowe kubki Flamingo ożywią wnętrze i zdecydowanie ulepszą smak ulubionego napoju.

Wszechstronna salaterka

Zestaw salaterek to wyjątkowo praktyczny wybór. Wygodna miseczka może pełnić rolę talerza do zupy bądź naczynia na przekąski, desery, sałatki oraz tak naprawdę wiele innych dodatków. Ananas umieszczony w centralnym punkcie spodu salaterki nadaje jej ciekawego i intrygującego wyglądu. Komplet sześciu salaterek to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, na przykład z okazji przeprowadzki.

Kolekcja Flamingo w pełnej okazałości czeka na swoich właścicieli w sklepie Porcelana Karolina. Niech uroczy Flaming ożywi Twoją kuchnię oraz wprowadzi do wspólnych posiłków wesołą atmosferę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *