Półmiski okrągłe

13 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Półmisek okrągły – obowiązkowy element każdej zastawy stołowej

Półmisek okrągły ma szeroki zakres zastosowań i pomoże on w odpowiedni sposób zaserwować posiłek podczas rodzinnych przyjęć czy spotkania z przyjaciółmi, dlatego też powinien on się znaleźć w każdej kuchni. Półmisek okrągły poprzez swoje zastosowanie pozwala na podanie różnych produktów na stole, takich jak wędliny, sery, warzywa czy galarety. Półmiski, a tak naprawdę ich kształty sugerują rodzaj potrawy, jaki możemy na nich podać.

Półmisek okrągły możemy stosować do podania porcjowanej ryby ułożonej w kształt pierścienia, przy której znajdzie się surówka bądź warzywa. Co więcej, półmiski o okrągłym kształcie bardzo dobrze sprawdzą się do podania na stole wędliny i różnego rodzaju serów, a także umieścimy na nich tradycyjną galaretę oraz deser.

Półmisek okrągły z porcelany

Porcelana jest bardzo wytrzymałym materiałem, który jest szeroko stosowany w produkcji naczyń i zastawy stołowej. Produkty wykonane z porcelany służyć mogą nawet dekady, dzięki czemu warto jest zakupić pełną zastawę stołową właśnie z tego materiału. Naczynia z porcelany bardzo łatwo jest domyć, dlatego też można myć je ręcznie, jednak dzięki niesamowitej wytrzymałości można śmiało domywać je w zmywarkach. Co więcej, porcelana i naczynia z niej wykonane są odporne na wysokie temperatury, dzięki czemu możemy bez problemu serwować na nich gorące dania czy też podgrzewać w kuchenkach mikrofalowych. W sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów z porcelany. Sklep oferuje gotowe zastawy stołowe lub pojedyncze naczynia, dzięki czemu będziesz w stanie samodzielnie skomponować swój zestaw.