Pojemnik

9 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Porcelanowy pojemnik – do czego może służyć?

Pojemniki służą nam przeważnie do organizacji konkretnego pomieszczenia. Najbardziej popularne są pojemniki do żywności, które nie tylko prezentują się estetycznie, ale przede wszystkim utrzymują świeżość produktów. Pojemniki to ogromny zbiór kształtów, materiałów, wzornictwa i rozmiarów. Oczywiście jako sklep z porcelaną polecamy nic innego, jak pojemnik z porcelany. Porcelanowy pojemnik może pełnić przeróżne funkcje, w zależności od jego kształtu i elementów.

Z pokrywką czy bez?

Pojemniki porcelanowe występują w wersji z pokrywką lub bez. Pojemnik z pokrywką zawiera uszczelkę, dzięki czemu naczynie jest szczelne. Taka wersja pojemnika świetnie sprawdzi się do przechowywania żywności, na przykład mąki czy płatków owsianych. Produkty sypkie przechowywane w taki sposób zyskają higieniczną ochronę i długotrwałą świeżość. Z kolei pojemniki bez pokrywy łączą funkcjonalność z dekoracyjnością. Pojemniki bez pokrywy mogą służyć do przechowywania drobnych przedmiotów lub pełnić rolę wazonu.

Jak widać, pojemniki to same zalety. Wykonane z porcelany są praktyczne i bardzo eleganckie. Porcelana Karolina zaprasza do zapoznania się z ofertą pojemników – niedekorowanych, białych, kremowych, z kalką lub malowanych. Wybór należy do Ciebie!