Pojemnik Happy 0,7 l biały Mąka

-30% zniżki

34,30 

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 29,40 

Wysokość: 12,5 cm

Nadaje się do zmywarki: TAK (przy użyciu delikatnych programów i łagodnych detergentów), przy czym uszczelka nie nadaje się

Nadaje się do mikrofali: TAK

Na stanie

SKU: HA-39-070-01-9-50-1027-052 Kategorie: , ,

Opis

Doskonale rozumiemy ile trudu i czasu wymaga perfekcyjna organizacja w kuchni. Nie wszystkim jeszcze się to udało – mamy na to sposób. Przygotowaliśmy pojemniki z ręcznie malowanymi napisami dedykowane do przechowywania produktów sypkich. Pojemniki są wszechobecne i dostępne w różnych odsłonach – szklane, plastikowe, emaliowane. Karolina oczywiście oferuje porcelanę! Porcelana to bardzo trwały i odporny materiał, który świetnie nadaje się do przechowywania żywności. Oprócz swoich funkcjonalnych cech, porcelana jest po prostu elegancka, piękna i ponadczasowa. Pojemniki w porcelanowej wersji z ręcznie malowanym napisem ozdobią każdą kuchnię, niezależnie od jej stylu. Spójnie dobrany komplet pojemników utrzyma kuchnię w porządku i czystości, a także zadba o jej walory dekoracyjne.

Poznaj porcelanowy pojemnik Happy do przechowywania mąki z ręcznie malowanym napisem. Jest sielsko, przytulnie i czysto. Koniecznie dobierz do niego pozostałe pojemniki z tej serii i stwórz swoją wymarzoną kuchnię.

Informacje dodatkowe

Waga 0,7 kg
Kolor

biały, czarny

Fason

HAPPY

Pojemnik Happy 0,7 l biały Mąka

34,30 
Najniższa cena w ciągu 30 dni: 29,40 

Na stanie