Pojemnik Happy 0,7 l biały Herbata

-30% zniżki

34,30 

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 29,40 

Wysokość:12,5 cm

Nadaje się do zmywarki: TAK (przy użyciu delikatnych programów i łagodnych detergentów), przy czym uszczelka nie nadaje się

Nadaje się do mikrofali: TAK

Na stanie

SKU: HA-39-070-01-9-50-1028-052 Kategorie: , ,

Opis

Doskonale znamy i rozumiemy potrzeby współczesnego domu. Obserwujemy, jak zmienia się wnętrzarskie trendy, ale jednocześnie cenimy sobie tradycję. Jako producent porcelany z wieloletnią historią pragniemy przemycić do naszych kolekcji ponadczasową klasykę. Staramy się, aby dostarczyć Ci przepiękne dodatki do domu, które odznaczają się wysoką jakością i zawierają lokalne, polskie surowce. Nasze artykuły domowe pomogą wykreować Ci indywidualną przestrzeń i sprawią, że Twoje mieszkanie nabierze wyjątkowego charakteru odzwierciedlającego Twój styl.

Przedstawiamy porcelanowy pojemnik do przechowywania herbaty, któremu nie brakuje elegancji i klasy. Porcelana to szlachetny materiał, który niegdyś nazywany był ,,białym złotem”. Zastawa stołowa wykonana z porcelany z pewnością stanowi przepiękny i wyjątkowy dodatek kuchni i jadalni. A gdyby tak poszerzyć swoją zastawę stołową o pojemniki? Pojemnik Happy jest wygodny, pojemny, ale przede wszystkim niezwykle estetyczny i praktyczny. Ozdobiliśmy go ręcznie malowanym napisem, aby było wiadomo, co będzie w środku. Koniecznie sprawdź pokrewne pojemniki do przechowywania i stwórz wyjątkowy komplet.

Informacje dodatkowe

Waga 0,7 kg
Fason

HAPPY

Pojemnik Happy 0,7 l biały Herbata

34,30 
Najniższa cena w ciągu 30 dni: 29,40 

Na stanie