Patera na ciasto

4 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Deser zasługuje na wyróżnienie

Patera na nóżce skieruje wzrok wszystkich zebranych na apetyczne ciasto znajdujące się na niej. Porcelanowa patera to królowa wszystkich elementów do serwowania ciasta. Jej gładka, błyszcząca powierzchnia lśni już z daleka. Biała, niedekorowana skieruje całą uwagę na ciasto. Z kolei dekorowana może stanowić prawdziwą ozdobę stołu i subtelnie podkreślić wygląd wypieków. Niezależnie od tego, jaką wybierzesz, jedno jest pewne – patera będzie stanowić punkt centralny na stole.

Jak ciasto, to i kawa!

Do ciasta najlepiej pasuje kawa, więc warto zaopatrzyć się w porcelanowy imbryk do jej nalewania i eleganckie filiżanki. Patera na ciasto stanowi nieodłączny element serwisu kawowego. W zależności od tego czy dobierasz paterę do reszty zestawu czy też odwrotnie, postaraj się dobrać elementy zbliżone do siebie kolorystyką. Dzięki temu stworzysz zestaw kawowy odznaczający się uniwersalnością i wszechstronnością. Poszczególne asortymenty będą świetnie prezentowały się razem, ale także osobno.

Porcelanowa patera jako pomysł na prezent

Porcelana zawsze będzie dobrym pomysłem na prezent z racji swojej elegancji i długowieczności. Patera na ciasto to chętnie wybierany produkt na upominek z okazji wprowadzenia się do nowego mieszkania. Porcelanowa patera stanowi niezbędny element wyposażenia kuchnnego podczas przyjęć, imprez, spotkań rodzinnych. To właśnie na niej mieszczą się rodzinne, pełne miłości wypieki, które zawsze będą pyszne, bo upieczone od serca i… podane na naszej paterze.