Pałacowa elegancja fasonu Charlotta

Z cyklu: fasony Porcelana Karolina. Poznaj nasze modele!

Fason Charlotta początkiem historii

Charlotta jako jedna z pierwszych powstała w naszej fabryce. Początkowo była ona bardzo elegancka – zdobiona w dużej części złotem i kobaltem. Takie połączenie było bardzo popularne i uchodziło za majstersztyk. Do dziś wiele takich okazów przetrwało i są poszukiwane przez kolekcjonerów porcelany.

antyk porcelana złoto kobalt

Charlotta dziś

Obecnie fason Charlotta nie przestaje zachwycać elegancją i wyrafinowaniem. Talerze Charlotta charakteryzują się lekkością i cienkimi rantami z ozdobnymi falami. Z kolei dodatki do zastawy stołowej intrygują swoim fantazyjnym wykonaniem z dbałością o najmniejsze szczegóły. Charlotta nadaje wnętrzu niepowtarzalnego i eleganckiego klimatu, przemieniając je w prawdziwy pałac. Fason ten zdobędzie serca zwłaszcza zwolenników klasycznej i tradycyjnej porcelany.

elegancka i lśniąca porcelana w blasku słońca

Lekkość i elegancja

Charlotta to wyjątkowy fason, który pozostawił w sobie urok z dawnych lat. Naczynia z tej serii są niezwykle lekkie i posiadają cienkie ranty. Dzięki temu prezentują się na stole niewiarygodnie pięknie i wykwintnie, a także sprawiają, że korzystanie z nich to czysta wygoda i przyjemność. Mimo upływu lat design fasonu Charlotta pozostaje zachwycający i ponadczasowy.

porcelanowe talerze w blasku słońca

Charlotta to jeden z naszych ulubieńców ze względu na sentyment. Fason ten jest z nami niemal od samego początku i wciąż prezentuje się przepięknie. Charlotta cieszy się niezmienną popularnością, zwłaszcza wśród kolekcjonerów porcelany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *