Nowoczesny i stylowy – fason Kyoto

Z cyklu: fasony Porcelana Karolina. Poznaj nasze modele bliżej!

Nowoczesna zastawa stołowa

Fason Kyoto zdecydowanie sprawdzi się w współczesnych wnętrzach, w których mile widziane są minimalizm i surowość. Model ten charakteryzuje się prostokątnym kształtem o łagodnych rantach. Niebanalna forma czyni porcelanę Kyoto niebanalną i unikalną. Zaokrąglone ranty nieco łagodzą surowość naczyń, przez co stają się one eleganckie.

nowoczesna zastawa stołowa

Wyjątkowa ozdoba wnętrza

Kyoto nie jest zwyczajną zastawą stołową. Fason ten pokochają osoby ceniące oryginalność i nietypowe dodatki. Porcelanowe talerze o prostokątnym kształcie stanowią wyjątkową ozdobę stołu, jak i całego wnętrza, czyniąc je tym samym niezwykle stylowym. Fason Kyoto to seria geometrycznych naczyń, które odmienią jadalnię i kuchnię. W zależności od preferencji, w sklepie Porcelana Karolina czekają różne wariacje modelu Kyoto: biały, ecru, czarny. Każdy da inny, ale niesamowity efekt. Kolory jak najbardziej można mieszać, co uczyni serwis jeszcze ciekawszym.

Jakie elementy zawiera fason Kyoto?

  • talerz płytki 29 cm
  • talerz płytki 22 cm
  • talerz głęboki 18 cm
  • salaterka 23 cm
porcelanowe talerze na marmurowym blacie

Umiejętna aranżacja dań

Z pomocą porcelany Kyoto przemienisz zwyczajne dania w niezwykły spektakl. W niecodziennym wydaniu posiłki zyskają na atrakcyjności, będą estetyczne i niezwykle zachęcające. Prostokątna forma naczyń pozwala na efektowną ekspozycję dań. Fason Kyoto genialnie sprawdzi się do orientalnych dań, podkreślając ich wyrazistość. Kyoto to także świetna zastawa kawowa, która w urokliwy i ciekawy sposób zaserwuje desery. Do naczyń Kyoto z powodzeniem dobierzesz inne, dowolne elementy. Stwórz własny, wyjątkowy komplet!

sushi
sushi na nowoczesnej zastawie

Kyoto zdecydowanie podbije serca zwolenników nowoczesnej zastawy stołowej. Prostokątna forma stanowi oryginalny dodatek wnętrza oraz przede wszystkim genialną oprawę dań i deserów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *