Nowoczesna porcelana, czyli jaka?

Klasyczna porcelana niezmiennie cieszy nasze oko od zawsze. Coraz częściej jednak można spotkać jej coraz różniejsze i ciekawsze formy. Okrągły kształt naczyń zastępowany jest przez mocny, kwadratowy. Czym odznacza się nowoczesna porcelana? Jak dobrać ją do wnętrza?

Nowoczesność nie lubi banałów

Okrągły talerz ze skrzydłem? Nuda! Elegancki, owalny półmisek ? Nic zaskakującego. Porcelana to materiał, który towarzyszy nam już od czasów starożytności. Ciężko zatem skojarzyć ją z czymś nowoczesnym. Słyszymy ,,porcelana” i widzimy uroczy domek, stół z śnieżnobiałym obrusem i tradycyjne dania. Koniec z tym stereotypem – porcelana potrafi być nowoczesna i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nowoczesna porcelana to propozycja dla odważnych osób ceniących oryginalność. Współczesna porcelana zaskakuje swoją formą, kształtem i kolorem.

Nowoczesność lubi nietuzinkowe rozwiązania, takie jak łączenie kontrastowych barw, szalone dekory czy dziwaczne kształty. Styl ten rządzi się własnymi prawami – daje wolną rękę do kompletowania zestawu. Mieszaj i łącz jak chcesz!

nowoczesna zastawa stołowa

Jak wygląda nowoczesna zastawa stołowa?

Współczesna porcelana lubi się wyróżniać. Często wykonana jest w geometrycznych kształtach. Popularnym rozwiązaniem jest również zestawienie bieli z czernią. To duet, który zawsze będzie się dobrze prezentował. W zależności od panujących trendów, porcelanę możemy spotkać także w innych, nawet jaskrawych kolorach. Zróżnicowanie pozwala na zabawę doborem zastawy oraz dowolną aranżację wnętrza.

Nowoczesność nie zawsze oznacza krzykliwą dekorację czy atencyjną formę. Do osób bardziej stonowanych została skierowana porcelana minimalistyczna. Często posiada ona klasyczny kształt, który przełamuje subtelna linia bądź inna, prosta dekoracja.

Czy warto mieć nowoczesną porcelanę?

Nowoczesna porcelana łączy piękno z funkcjonalnością. Taka porcelana doskonale rozumie i zna potrzeby współczesnej kuchni. Wyrafinowane wzornictwo tworzy duet z wszechstronnością. Nowoczesną porcelanę z łatwością można dopasować do wnętrza oraz użytkować na co dzień. Odpowiednio dobrana stworzy także oryginalną atmosferę na imprezach i przyjęciach okolicznościowych.

Dobierz nowoczesną porcelanę do swojego wnętrza

Wybieranie porcelany do domu nigdy nie było tak łatwe. Kwadratowe talerze polubią się z surowym wystrojem, który skłoni od zbędnych dodatków. Kolorowa porcelana natomiast dopasuje się do panujących barw w Twoim domu. Baw się kolorami i wzorami, miksuj je na różne sposoby. Nowoczesność to lubi!

czarna nowoczesna porcelana

Odwiedź nasz sklep w celu zakupu swojej wymarzonej zastawy porcelanowej. Posiadamy szeroką gamę produktów w różnych fasonach i dekoracjach, które z pewnością Cię nie zawiodą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *