NOSTALGIA

46 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

NOSTALGIA, czyli powrót do przeszłości

NOSTALGIA to kolekcja, która nawiązuje do czasów PRL-u. Projektanci ELIOS postanowili tym razem stworzyć coś, co połączy wszystkich Polaków (i nie tylko). Łącznikiem są oczywiście piękne wspomnienia, które mimo trudności przywołują na twarzy uśmiech. Kolekcja NOSTALGIA przywołuje na porcelanie perełki motoryzacyjne tamtego okresu. Pierwszym z nich jest oczywiście kultowy Maluch w pełnej odsłonie barw. Co będzie dalej? Tego nie możemy zdradzić 😉

Pierwszy wyjeżdża zielony!

Maluch w legendarnej zieleni właśnie wyjechał z fabryki, tym razem nie samochodowej, lecz porcelanowej. Klasycznej zieleni, która jest rozpoznawalna przez każdego, nie mogło po prostu zabraknąć. Celowo nazwaliśmy ten kolor legendarnym. Maluch w tym odcieniu jest symbolem beztroski i wolności. Takie uczucia towarzyszą właśnie podczas przejażdżki tym kultowym samochodem!

Sztandarowy niebieski

Ten kolor może się kojarzyć tylko i wyłącznie z Maluchem. Jeśli posiadałeś lub wciąż posiadasz samochód w tym odcieniu, koniecznie musisz zaopatrzyć się w jego porcelanową miniaturę! Sztandarowy niebieski kojarzy się z wolnością i wprawia w wesoły nastrój.

Cenzurowany żółty

Barwa spontaniczności i radości. Cenzurowany żółty jest żywy i intensywny, zatem będzie godnie reprezentował kolekcjonerską półeczkę. Jest tak żółty, że aż cenzurowany! Kolor zarezerwowany tylko dla zwariowanych i pozytywnych osób.

Czerwony goździk

Innego kwiatu nie mogliśmy wybrać – goździk jest symbolem PRL-u, który pojawił się także na naszym Maluchu. Wyrazisty, intensywny, mocny – cały czerwony goździk. Czerwień na samochodach kojarzy się z szybkością. Czy tak było w przypadku Malucha? Czerwony goździk to kolor pasji, jaką odznaczają się pasjonaci tego kultowego auta.