Nora

81 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Minimalizm ponadczasowym rozwiązaniem

Fason Nora to proste kształty, które wpasują się w każde wnętrze oraz okazję. Minimalistyczna forma ma to do siebie, że zawsze pięknie się prezentuje. Uwielbiamy takie uniwersalne rozwiązania, które są bardzo praktyczne i przydatne w kuchni. Nora to doskonały wybór do codziennych posiłków, ale potrafi zaskoczyć także elegancją podczas oficjalnych uroczystości.

Mnóstwo możliwości

Zastawa stołowa Nora jest bardzo wygodna w użytkowaniu; naczynia są lekkie, kompaktowe i komfortowe. Fason Nora oferuje mnóstwo przeróżnych naczyń, począwszy od podstawowych talerzy, kończąc na drobnej galanterii. Jest z czego wybierać (a przede wszystkim kompletować wymarzony serwis)! Fason Nora dostępny jest wyłącznie w klasycznej bieli, ale przygotowaliśmy alternatywę w postaci fasonu Claudette w kolorze kremowym.

Słynna czarna linia

Norę zapewne wszyscy kojarzą z dekoracji w postaci ręcznie malowanej czarnej obwódki. Nic w tym dziwnego – to połączenie jest genialne i korzystamy z niego od wielu lat. W 1984 roku na Międzynarodowych Targach w Brnie otrzymaliśmy złoty medal za Norę z czarną obwódką. Wariant ten cieszy się ogromną popularnością do dziś. To niesamowite, że tak stary wzór wciąż pozostaje modny i zachwycający! Norę bardzo często dekorujemy także na inne sposoby – jest to bardzo wdzięczny model, który wygląda świetnie w każdej wersji. Zapraszamy do obejrzenia, zwłaszcza uroczych serwisów dziecięcych.