Maxim

30 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Nowoczesne wydanie tradycyjnej porcelany

Fason Maxim to seria kwadratowych naczyń, które nadadzą jadalni charakteru. Porcelana Maxim to doskonała alternatywa dla okrągłych i nudnych talerzy. Naczynia tego modelu są nowoczesne, geometryczne, ale o łagodnie zakończonych rantach. Taka forma wykonania sprawia, że Maxim odnajdzie się zarówno w codziennej, jak i eleganckiej wersji.

Zimna biel

Porcelanę Maxim wykonujemy wyłącznie w białym kolorze. Talerze są uniwersalne, nowoczesne i dobrze komponują się z różnymi odcieniami dodatków na stole. Porcelanowa biel doskonale wpisuje się w kwadratową formę naczyń. Dla zwolenników cieplejszej barwy na szczęście jest zamiennik Maxima, czyli Hiruni.

Kwadraty są w modzie!

Geometryczne naczynia coraz częściej goszczą na naszych stołach. Nic w tym dziwnego – są stylowe i ciekawe, a potrafią być równie eleganckie. Komplet talerzy Maxim lub pełny serwis obiadowy to doskonały pomysł na prezent z okazji ślubu czy przeprowadzki. Dzięki szerokiej ofercie elementów z tego modelu z łatwością można dobrać inne, pomocnicze naczynia, takie jak dzbanki, salaterki, tacki i wiele więcej.