Lorel

96 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Wyrafinowanie i elegancja jako cechy przewodnie fasonu Lorel

Lorel to fason o wyjątkowo eleganckim designie. Jego fantazyjne kształty wyróżniają się od pozostałych modeli i zdecydowanie przykuwają uwagę. Choć talerze są proste z tradycyjnie zaznaczonym kołnierzem, to rolę główną grają tutaj imbryk, dzbanki czy waza. Nie można zapomnieć także o filiżance, która jest tak charakterystyczna, że nie można jej pomylić z żadnym innym fasonem. Filiżanka Lorel delikatnie rozchyla się ku górze, tworząc bajeczne widowisko. Kawa i herbata w takim wydaniu to coś, na co zdecydowanie warto czekać.

Precyzyjne szczegóły i detale

Fason Lorel reprezentuje naprawdę staranne wykonanie i dbałość o szczegóły. Projekt fasonu zawiera fantazyjny i smukły kształt porcelany, rozchylające się uszy oraz charakterystyczne uchwyty. Lorel to jeden z naszych najbardziej eleganckich fasonów. Zastawa stołowa Lorel perfekcyjnie wypadnie w trakcie uroczystych przyjęć, przemieniając atmosferę spotkania w niezwykle klimatyczną i niezapomnianą. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby również codziennym posiłkom nadać trochę elegancji, właśnie za pomocą naczyń Lorel. Do wyboru jest klasyczny kolor biały lub ciepły krem. Na który się skusisz?

Dekoracja Roma jako przepiękne dopełnienie fasonu

Fason Lorel jest bardzo wdzięczny, jeśli chodzi o dekorowanie. Choć sam w sobie tworzy genialną ozdobę stołu, to wersje dekorowane jak najbardziej są godne uwagi. Najpopularniejszą dekoracją tego modelu jest Roma – delikatna, subtelna koronka, która zdobyła nasze (i Wasze) serca. Wzór ten tak się przyjął, że stał się wręcz stałym elementem tego fasonu. Poza Romą stosujemy także dodatki ze złota i platyny, które prezentują się równie pięknie.