Komplety dziecięce

10 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Oferta dla najmłodszych użytkowników porcelany

Komplety porcelanowe przeznaczone dla dzieci emanują żywymi kolorami i uroczymi dekoracjami. Każdy maluch będzie zachwycony, kiedy stanie się posiadaczem swojego własnego serwisu porcelanowego. Uczy to przede wszystkim samodzielności oraz doceniania jedzonego posiłku. Nasze zestawy składają się głównie z talerza deserowego, kubka, miseczki, filiżanki i kieliszka na jajko. Serwis porcelanowy sprawdzi się o każdej porze dnia.

Kolorowy zawrót głowy

Zróżnicowane dekoracje pozwalają na szeroką gamę wyboru. Jako opiekun zastanów się, co najbardziej przyciągnie uwagę dziecka. Wesołe pociągi czy może przytulne misie?

Kolorowa dekoracja spowoduje, że nawet największy niejadek chętnie pochłonie swoją porcję. Ładnie zaprezentowany posiłek przyciągnie jego uwagę, a także sprawi, że stanie się bardziej apetyczny w jego oczach.

Pomagamy rodzicom

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, ile trudu, czasu i siły wkładają rodzice w odpowiednie karmienie dziecka. Często praca ta jest lekceważona, kiedy brzdąc wcale nie ma ochoty na jedzenie lub trafia ono wszędzie, oprócz jego buzi. Aby ułatwić chociaż sprzątanie po posiłku, dekoracje na naszych porcelanowych wyrobach dedykowanych dla dzieci są wykonane metodą wtapianą. Oznacza to, że śmiało można myć je w zmywarce czy podgrzewać w mikrofali. Kalka wtopiona w szkliwo nie blaknie oraz jest odporna na wszelkie mechaniczne uszkodzenia.