Komplet talerzy ENJOY biały dla 6 osób dek. B-17218 (6/18)

-40% zniżki

275,40 

Skład:

  • 6 szt. talerz płytki 28 cm
  • 6 szt. talerz płytki 22 cm
  • 6 szt. talerz głęboki 21 cm

Na stanie

SKU: EN-66-018-01-9-03-5378-052 Kategorie: , , ,

Opis

Komplet talerzy ENJOY z kwiatowym wzorem sprawi, że każdy Twój posiłek będzie przyjemnie spędzonym czasem. Dzięki temu zestawowi stół zyska lekkiego, wiosennego charakteru, ale przez przygaszone kolory zdobienia wnętrze wciąż zachowa jednolity wygląd. Naczynia zostały w całości wyprodukowane w Polsce, z surowców europejskiego pochodzenia.

Zdobienie znajdujące się na talerzach zostało wykonane metodą wtapianą. Oznacza to, że w trakcie wypalania kalka została wtopiona w szkliwo. Dzięki temu kolory nie ścierają się i nie blakną, a naczynia mogą być z powodzeniem myte w zmywarce. Jeśli jednak chcesz przedłużyć żywotność swojej porcelany, wykorzystuj do mycia delikatnych detergentów.

Komplet talerzy ENJOY został wypalony w bardzo wysokiej temperaturze, która zapewnia mu niezwykłą trwałość. Możesz więc z powodzeniem używać ich zarówno w mikrofali, jak i w piekarniku do 220°C. Dzięki temu w pozornie zwyczajnym talerzu możesz przygotować różnego rodzaju desery, czy zapiekanki. Wysoka temperatura nie ma negatywnego wpływu na zdobienie.

Minimalistyczny fason w połączeniu z maksymalistycznym, kwiecistym zdobieniem sprawia, że ten komplet talerzy jest dobrym wyborem dla tych, którzy cenią sobie ciekawe faktury i wzory. Świetnie nadadzą się na prezent, a w połączeniu z np. garniturem do kawy w jednolitych barwach może stworzyć naprawdę piękny zestaw, który będzie towarzyszył Ci przez długie lata.

Komplet talerzy ENJOY biały dla 6 osób dek. B-17218 (6/18)

275,40 

Na stanie