Kolekcja prosto z antycznej Grecji, czyli MITO

Poznaj nową kolekcję porcelany zaprojektowaną przez grupę projektantów ELIOS. Dekoracja na porcelanie przynosi na myśl antyczną Grecję oraz monumentalne budowle. Staranny szkic stanowi niemal dzieło sztuki. MITO urzeka najdrobniejszymi detalami.

Detale podkreślone kolorem antracytowej nocy

Rysunek przedstawia kolumny i fantazyjny wzór, które odbijają się niczym w tafli wody. W dekoracji można dostrzec najdrobniejsze detale, takie jak ozdobne woluty i rzeźby. Na drugim planie widoczne są drzewa, które zmniejszają się w miarę przyjętej odległości. Dekoracja zaskakuje swoimi przemyślanymi szczegółami. Całość prezentuje się elegancko, ale z artystycznym smakiem. Do kolekcji użyto wyjątkowy kolor antracytowej nocy, który perfekcyjnie podkreśla wyrazistość antycznej dekoracji.

porcelana w antycznym stylu

Greckie lato?

MITO ma wiele twarzy i interpretacji. Jedną z nich jest skojarzenie z greckimi wakacjami i zwiedzaniem najpiękniejszych zabytków. Akropol, Delfy, Rodos – to wszystko można przenieść na stół dzięki kolekcji MITO. Porcelana przepięknie współgra z rzeźbionymi dodatkami i egzotycznymi roślinami. Kolekcję MITO można jednak przeobrazić w artystyczny dodatek czy też elegancką zastawę stołową. Wizja aranżacji jest po stronie właściciela tej wyjątkowej porcelany.

grecki stół

Zagadka zamknięta w talerzu

MITO to kolekcja, która skrywa w sobie pewną tajemnicę. Zagadkowa dekoracja jest wręcz hipnotyzująca. Szeroki rant w kolorze antracytowej nocy umiejętnie skupia uwagę odbiorcy na antycznym rysunku. Naczynia z linii MITO zdecydowanie stanowią dekorację wnętrza i nadają mu niepowtarzalnego charakteru. Co znajdziecie z serii MITO?

  • talerz płytki 28 cm Enjoy
  • talerz płytki 22 cm Enjoy
  • salaterka 16 cm Zen
  • kubek 0,35 l Amelia
kolekcja mito porcelana karolina
kolekcja mito porcelana karolina
aranżacja stołu w ogrodzie
aranżacja stołu w ogrodzie

Jeśli widzisz kolekcję MITO w swojej kuchni, zajrzyj do naszego sklepu internetowego. MITO to wyjątkowa kolekcja, która w intrygujący sposób dopełni aranżację wnętrza oraz stołu. Porcelana MITO to również doskonały pomysł na upominek.


Aranżacja i stylizacja zdjęć: Pani To Potrafi, ZPS ,,Karolina”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *