Jak dobrać serwis porcelanowy do wnętrza?

Serwisy i zestawy porcelanowe bez wątpienia są niezbędnym elementem w każdym domu. Talerze, kubki i cała spółka towarzyszą nam każdego dnia. Jak dobrać serwis do wnętrza? Podpowiadamy jak dokonać idealnego zakupu, który sprawdzi się nie tylko w kuchni, ale także stworzy prawdziwą dekorację.

Oceń swój styl domu – od tego zależy, jaka zastawa stołowa będzie pasować do wnętrza. Przyjrzyj się dodatkom, jakie panują w Twoim mieszkaniu. Poniżej opisaliśmy najpopularniejsze style urządzania – który pasuje do Ciebie?

  • Styl skandynawski – charakteryzuje się funkcjonalnością i przytulnością. Dodatki często występują z naturalnych materiałów ( np. jasne drewno ), a meble są minimalistyczne i proste. W stylu skandynawskim dominują jasne kolory. Proponujemy zatem serwis CLAUDETTE, który odnajdzie się w nim niczym ryba w wodzie.
porcelana w stylu skandynawskim
serwis porcelanowy
serwis kawowy
serwis CLAUDETTE
porcelana fbc
  • Styl rustykalny – cechuje się surowymi materiałami w postaci drewna, cegły, kamienia. Meble sprawiają wrażenie oszczędnych, ale jednocześnie są przytulne. Styl rustykalny to kolory natury i tradycyjne, proste dodatki. W tym przypadku świetnie sprawdzi się CASTEL z delikatną dekoracją w drobne kwiatuszki.
porcelana w stylu rustykalnym
serwis obiadowy
serwis porcelanowy
serwis obiadowy CASTEL
dekorowany serwis
  • Styl minimalistyczny – w tym stylu nie ma miejsca na niepotrzebne figurki i obrazki. Meble są zatem proste i oszczędne. Kolory również nie są szalone – króluje tu biel, czerń, szarość. Dodatki często są w formie drewna i betonu. Z racji tego, że minimalizm nie lubi się ze wzorami, proponujemy serwis porcelanowy PURE o nowoczesnym, geometrycznym kształcie.
porcelana minimalistyczna
serwis porcelanowy
serwis obiadowy
serwis obiadowy PURE
nowoczesna porcelana
geometryczna porcelana
  • Styl tradycyjny – jest wygodny i doskonale odzwierciedla zwyczajne życie rodzinne. Pokazuje osobowość właściciela, więc kolory często są bardzo różne, a dodatki mają wiele form: może to być drewno, tkaniny czy też skóra. Styl tradycyjny pokocha się z fasonem CASTEL o ponadczasowym kształcie.
tradycyjna porcelana
serwis porcelanowy
komplet talerzy dla 6 osób
porcelana CASTEL
kremowa porcelana
  • Styl industrialny – wzoruje się na wnętrzach fabryk, przez co pomieszczenia w tym stylu to duże i otwarte przestrzenie. Duże okna i surowe materiały to cechy charakterystyczne tego stylu. Meble i dodatki często odzyskane są z recyklingu i przerabiane – znajdziemy tu beton, cegłę, aluminium. Świetnie odnajdzie się tutaj MAXIM – nowoczesny, o zdecydowanym kształcie.
nowoczesna porcelana
serwis kawowy
serwis porcelanowy
biała porcelana
porcelana MAXIM
  • Styl glamour – ten styl to synonim bogactwa i luksusu. Znajdziemy tutaj masywne, pikowane meble, błyszczące dodatki, kryształy w każdej postaci. Wśród obrazów i bogatych luster najlepiej odnajdzie się ALBA z elegancką, platynową dekoracją.
elegancka porcelana
porcelana z platyną
serwis kawowy
serwis kawowy ALBA
porcelana w stylu glamour

Skorzystaj z naszego porcelanowego przewodnika do zwieńczenia swojego wnętrza. Serwis, który wpasuje się do danego stylu to dosłownie wisienka na torcie. Idealnie dobraną porcelanę masz na wyciągnięcie ręki w naszym sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *