Inspiracje na Dzień Matki

Zbliża się dzień, w którym świętujemy oddanie i miłość wszystkich matek. Dzień Matki to wyjątkowy czas, ponieważ przypomina nam o docenieniu wysiłku, jaki matki wkładają w wychowanie swoich dzieci. Warto podarować swojej mamie wyjątkowy prezent, który będzie świadczył o podziękowaniu za wszystko, co dla nas robi. Z pomocą jak zawsze przychodzi Porcelana Karolina z inspiracjami prezentowymi.

Klasyczny prezent, czyli wygodny kubek

Kubek zawsze jest dobrym rozwiązaniem na prezent. Kubków nigdy za wiele! W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo kubków, dzięki czemu z łatwością znajdziesz odpowiedni dla swojej mamy. Co powiesz na śliczny kubek Trendy w wiosennym stylu? Wzbogacony o kwiatową dekorację umili poranek w akompaniamencie aromatycznej kawy. Błękitne tło tworzy spójną całość, dzięki czemu finalnie porcelanowy kubek jest bardzo przyjemny dla oka.

kubek porcelana karolina

Bukiet kwiatów, ale na porcelanie

Kwiaty to kolejny z popularnych prezentów. My jednak polecamy kwiaty uwiecznione na porcelanie jako oryginalną alternatywę. W swojej ofercie prezentujemy między innymi komplet talerzy Enjoy o przepięknej dekoracji. Każda mama ucieszy się z porcelany w kwiatowej wersji! Korzystając z talerzy, zawsze będzie pamiętać o Tobie. Nie uważasz, że taki bukiet jest piękniejszy i trwalszy?

porcelana karolina talerze

Porcelana w serca, tak od serca

Nasze kolekcje ręcznie malowane LOVE i SERCE będą idealnie na Dzień Matki. Dekoracja na naczyniach powstała z pasją i dzięki naszym zdolnym malarzom. Porcelana w takim wydaniu jest unikatowa i wyraża więcej niż tysiąc słów. Podaruj jedną z wyjątkowych kolekcji mamie, wyrażając przez to swoją bezwarunkową miłość.

porcelana karolina zestaw ręcznie malowany

Prezent hand made

Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy także ręcznie malowane filiżanki ze spodkiem. Napis wykonali oczywiście nasi malarze z pomocą prawdziwego złota, aby podkreślić wyjątkowość wszystkich mam. Kawa lub herbata przygotowane w takiej oprawie muszą smakować wyśmienicie! A może by tak zaskoczyć mamę poranną kawą do łóżka?

Pomysł na wspólne spędzenie dnia

Dzień Matki to dobra okazja nie tylko na materialne prezenty, ale także okazanie czułości i uwagi. Możesz zaprosić swoją mamę na obiad, który samodzielnie przygotujesz (oczywiście na naszej zastawie stołowej 😉). Przygotuj plan dnia według upodobań swojej mamy. Możecie pójść na zakupy, do kosmetyczki bądź porobić cokolwiek innego. W ten dzień po prostu bawcie się dobrze i cieszcie się swoim towarzystwem. Gwarantujemy, że z tego najbardziej ucieszy się Twoja mama.

Niezależnie od wyboru prezentu, wszystkim mamom zależy najbardziej na obecności swoich dzieci. Porcelana Karolina niezmiennie tworzy piękne chwile przy wspólnych posiłkach. Podarunek w postaci porcelany jest zatem odzwierciedleniem piękna zarówno w przedmiocie, jak i historii, która potoczy się dalej, właśnie poprzez nasze naczynia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *