Hiruni

26 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Czy porcelana może być nowoczesna?

Fason Hiruni jak najbardziej udowadnia, że tak. Geometryczna forma zakończona zaokrąglonymi łukami to kwintesencja elegancji połączonej z nowoczesnością. Mocny akcent w postaci kwadratowego ucha to znak rozpoznawczy fasonu Hiruni. Porcelana Hiruni to szereg oryginalnych naczyń, które z pewnością stworzą niesamowity efekt na stole.

Kwadratowa zastawa stołowa jako trend

We współczesnych jadalniach coraz częściej spotyka się inną zastawę od tej tradycyjnej okrągłej. Nowoczesna kuchnia lubi nietuzinkowe rozwiązania, a Hiruni idealnie spełnia te oczekiwania. Naczynia z serii Hiruni świetnie sprawdzą się na co dzień, nadając wnętrzu wyszukanego stylu. Będą stanowić także piękną ozdobę stołu na wyjątkową okazję, czyniąc go klimatycznym i eleganckim.

Kremowy kolor łagodzi nowoczesną formę

Fason Hiruni wykonujemy tylko w kolorze kremowym. Jest to przepiękny, ciepły kolor inspirowany tradycyjną porcelaną FBC. Finalnie produkt prezentuje się delikatnie i bardzo elegancko. Dzięki temu zabiegowi surowa forma Hiruni przemieniła się w łagodną i subtelną zastawę, która oczaruje wszystkich gości i ociepli wnętrze. Dla zwolenników klasycznej bieli całe szczęście pozostaje fason Maxim, który różni się od Hiruni tylko barwą porcelany.