Ferie zimowe z Karoliną!

Nadszedł czas ferii zimowych, który jest długo wyczekiwany przez młodzież. Jak dobrze spożytkować ten okres? Najlepiej aktywnie! W Szklarskiej Porębie znajdzie się mnóstwo atrakcji, w których brała udział również ,,Karolina”.

Projekt Zima jako największe zimowe wydarzenie

Dolnośląskie Centrum Sportu Jakuszyce kolejny raz przygotowało dla nas mnóstwo atrakcji. Projekt Zima przewidział ciekawe pokazy, nordic walking, jazdę na nartach, naukę poprzez zabawę, a także koncerty. To doskonały pomysł na spędzenie weekendu. Projekt przewidział również stoiska z poczęstunkiem i rozgrzewającymi napojami.

Gmina Jaworzyna Śląska z chęcią wzięła udział

Nasze małe miasteczko również dodało część od siebie w tym evencie. Stoisko Jaworzyny Śląskiej zaproponowało genialne puzzle do układania, również takie w niecodziennym formacie. Zakłady Porcelany Stołowej ,,Karolina” użyczyły także szczypty pięknej porcelany.

Projekt Zima rodzinnym wydarzeniem

Event, który odbył się w dniach 11-12 lutego sprawił, że zgromadzili się zarówno turyści, jak i rodziny z dziećmi czy wielbiciele sportów zimowych. Projekt Zima zapoczątkował nowe znajomości, a także zapewnił doskonałą zabawę w śniegu! Jako lokalny producent porcelany jesteśmy dumni, że mogliśmy stanowić część tego wydarzenia.

Zdjęcia: https://www.facebook.com/gminaJaworzyna/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *