Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Co to jest fason?

Fason porcelany to nic innego jak jej kształt, forma, design. Nie od dziś wiadomo, że gusta są różne. Dzięki szerokiej ofercie sklepu każdy znajdzie dla siebie wymarzoną zastawę stołową, a najlepsze jest to, że fasony z powodzeniem można łączyć i tworzyć własne, oryginalne komplety. Fasonów mamy mnóstwo: Alba, Amelia, Zen, Claudette, Maxim, Planet… a to nie koniec! Zapoznaj się z nimi dokładnie.

Kultowe fasony z Karoliny

Zapraszamy na niezwykłą podróż po fasonach porcelany, których w fabryce ,,Karolina” nie brakuje. Ku uciesze użytkowników porcelany w swojej ofercie posiadamy zarówno klasyczne modele, jak i te bardziej dekoracyjne, oryginalne. Niektóre fasony są ze sobą powiązane, a część stanowi całkowicie odrębny projekt. Porcelanę wykonujemy w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i ecru. Zdarza się, że eksperymentujemy z kolorowym szkliwem – wynikiem tego jest porcelana w szarym, beżowym, czarnym, a nawet różowym kolorze.

Początek

Jednym z pierwszych naszych fasonów jest Charlotta, która dotrwała z nami do dziś – jedynie zmieniało się jej wykonanie na przestrzeni lat. Podobnie staruszkiem można nazwać Norę, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem do teraz. Nasze fasony odznaczają się elegancją i wyrafinowaniem. Tworząc je, staramy się łączyć tradycję z nowoczesnością. Dzięki temu porcelana jest ponadczasowa i zawsze pięknie wygląda, mimo przemijających trendów.