Fason Enjoy – ciesz się daniem w znakomitej oprawie

Z cyklu: fasony Porcelana Karolina. Poznaj nasze modele!

Porcelana do wszystkiego

Fason Enjoy zawiera talerz obiadowy, deserowy i głęboki. Dlaczego tak mało w stosunku do pozostałych fasonów? Zdecydowaliśmy się utworzyć uniwersalne talerze, które z łatwością dopasują się do wszystkiego – do posiadanej zastawy stołowej, do innych fasonów, do różnych stylów wnętrza, do każdej dekoracji. Skromnie możemy przyznać, że chyba nam się to udało!

talerze porcelanowe na fabrycznym wózku

Klasyka zawsze dobra

Naczynia fasonu Enjoy są bardzo uniwersalne; posiadają prosty krój. Dzięki klasycznemu wykończeniu talerze zawsze będą się dobrze prezentować na stole, niezależnie od przemijających trendów. Klasyka to świetny wybór do domu także z racji wszechstronnego wykorzystania. Fason Enjoy doskonale sprawdzi się podczas serwowania codziennych posiłków, a w razie potrzeby potrafi także zachwycić elegancją na przyjęciu.

zastawa stołowa biała porcelana

Miksuj jak chcesz!

Fason Enjoy składa się wyłącznie z talerzy, zatem pozostałą część zastawy stołowej należy skompletować biorąc pod uwagę inny fason. To wcale jednak nie oznacza problemu, a wręcz przeciwnie – fason Enjoy daje wybór oraz ogromne pole manewru, jeśli chodzi o stworzenie oryginalnego serwisu obiadowego. Do talerzy można dobrać dowolne naczynia, ponieważ uniwersalność fasonu Enjoy pozwala na elastyczność.

komplet porcelanowych talerzy

Prosty, a czyni cuda – taki właśnie jest fason Enjoy. Doskonale sprawdza się na każdą okazję, a ergonomicznie wyprofilowane naczynia są bardzo wygodne i przyjemne w użytkowaniu. Pielęgnacja porcelany również jest łatwa i prosta, bowiem naczynia nadają się do zmywarki. Jeśli zastanawiasz się nad skompletowaniem uniwersalnego kompletu talerzy, który posłuży całe życie, Enjoy spełni Twoje oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *