Enjoy

33 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Porcelana do wszystkiego

Fason Enjoy zawiera talerz obiadowy, deserowy i głęboki. Dlaczego tak mało w stosunku do pozostałych fasonów? Zdecydowaliśmy się utworzyć uniwersalne talerze, które z łatwością dopasują się do wszystkiego – do posiadanej zastawy stołowej, do innych fasonów, do różnych stylów wnętrza, do każdej dekoracji. Chyba nam się to udało!

Oryginalność

Enjoy ma wiele twarzy, ponieważ lubimy z nim eksperymentować. Bardzo często pojawia się on w naszych kolekcjach limitowanych, przez co możecie zobaczyć naprawdę oryginalne warianty Enjoy, chociażby Malucha na talerzu. Uwielbiamy go dekorować na mnóstwo sposobów, a w każdym z nich prezentuje się nietuzinkowo i zachwycająco. Jeśli szukasz dekorowanej i wyjątkowej porcelany, możesz mieć pewność, że Enjoy spełni Twoje oczekiwania.

Wierny towarzysz w kuchni

Kiedy już skorzystasz z talerzy Enjoy, gwarantujemy, że staną się one stałymi towarzyszami Twojej kuchni. Wygoda i praktyczność tych naczyń pozwala na wszechstronne zastosowanie. Talerze są lekkie i przyjemnie się z nich korzysta. Idealnie dobrane rozmiary podpasują każdemu oraz łatwo się je przechowuje. Czy trzeba coś więcej do szczęścia?