Dzbanek do oliwy

1 Product

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    Brak opcji filtracji

    Fason

    Kategoria

Porcelanowa butelka na oliwę – sprzymierzeniec w każdej kuchni

Oliwę i ocet powinniśmy podawać w eleganckiej formie na stole. Stal nierdzewna, porcelana, szkło – są to najczęściej spotykane materiały, w których podajemy przyprawy na stole.

Nie zaleca się jednak przechowywania oliwy w butelce wykonanej z przezroczystego szkła, ponieważ może ona się w niej szybko zestarzeć. Butelki czy dzbanki do przechowywania oliwy powinny być ciemne i niedopuszczające promieni słonecznych – najbardziej szkodliwe dla tej przyprawy jest działanie zbyt wysokiej temperatury oraz światła.

Dzbanek do przechowywania oliwy wykonany z porcelany spełnia kilka funkcji jednocześnie – ochrania ją przed niepożądanym działaniem światła (tak samo jak ciemna butelka na oliwę) i równocześnie pozwala na eleganckie podanie oliwy na stole w jadalni czy w kuchni. Standardowe dozowniki na oliwę i ocet wykonane są ze stali nierdzewnej lub szkła, jednak mogą one zmienić smak dań.

Porcelanowy dzbanek do podania oliwy (wykorzystasz go też do podania octu) sprawia, że oliwa nie zestarzeje się, a taka butelka świetnie zaprezentuje się na stole podczas wspólnego posiłku. Porcelanowe dzbanki są niezwykle stylowe i przybierają różne formy, dzięki czemu przypadną do gustu praktycznie każdemu.

Porcelanowa butelka na oliwę – wzbogać smak swoich potraw

Nie od dziś wiadomo, że forma podania i wygląd dań oraz przypraw wpływa na smak i przyjemne odczucia podczas posiłku. Możesz poczuć się jak w prestiżowej restauracji i podać dania w towarzystwie eleganckiej zastawy. Spośród oferty sklepu Porcelana Karolina wybierz dozownik oliwy, który sprosta Twoim oczekiwaniom i ciesz się eleganckim dozownikiem na swoim stole.