Czarna porcelana – symbol nowoczesności

Czerń towarzyszy nam w życiu codziennym w wielu postaciach. Ubrania są czarne, dodatki do domu są czarne, aż w końcu i zastawa stołowa stała się czarna. Choć w wielu dziedzinach czerń to zwyczajny temat, to w porcelanie zaskakuje i stanowi nowość.

Czarna zastawa stołowa – nowa forma elegancji?

Do tej pory to klasyczna biel gościła na stołach podczas uroczystych posiłków. Biel kojarzy się z czystością i elegancją, a dodatkowo dopasuje się do każdego stylu i okazji. Czy czarna porcelana może być tak samo elegancka? Oczywiście, że tak! Choć czerń nie kojarzy się z niczym radosnym, to dodaje powagi i szacunku. Czerń jak najbardziej jest elegancka i przy tym władcza. Porcelana wykonana w czarnym kolorze kojarzy się z luksusem i wytwornością. Staje się jeszcze bardziej szykowna w połączeniu ze złotem, platyną i bielą.

aranżacja czarnej porcelany

Wyrafinowany styl i smak

Czarne talerze ułożone na stole od razu przykuwają wzrok, wręcz intrygują. Posiłek podany na czarnym talerzu kojarzy się z luksusową i prestiżową restauracją. Danie w takiej oprawie będzie zagadkowe i przyciągające do jego spróbowania. Czerń lubi połączenia z kontrastującymi barwami – będzie dobrze wyglądać w każdym wydaniu. Dzięki takiej możliwości czarna zastawa stołowa staje się uniwersalna i funkcjonalna, a także może przybierać różne formy.

czarna porcelana

Czarna porcelana jako oryginalna forma w jadalni

Czarna zastawa stołowa z pewnością stanowi oryginalny dodatek w wnętrzu. Dania podane na czerni zaskoczą gości i stylowo ozdobią jadalnię. Czarna porcelana zdecydowanie jest godna uwagi dla osób podążających za trendami i ceniących oryginalność. Czarne talerze czy salaterki wyróżniają się na tle każdego innego koloru. Czarna zastawa stołowa to mocny akcent, na który zdecydują się odważni – a my zachęcamy do tej odwagi.

czarna porcelana

Czarna porcelana to innowacja, po którą warto sięgnąć. Czarna porcelana wyprodukowana w ZPS Karolina odznacza się wysokim połyskiem, który zachwyca. To prawdziwy symbol elegancji, który staje się coraz bardziej pożądany. Koniecznie zajrzyj do naszego Sklepu i znajdź coś czarnego dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *