Czajniki, imbryki, dzbanki

66 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Dzbanki porcelanowe – wszechstronny element zastawy na stole

Porcelanowa zastawa powinna znaleźć się na każdym stole, jednak co ją tak wyróżnia? Porcelana jest odporna na wysokie temperatury, zarysowania, świetnie prezentuje się na stole czy też wyeksponowana na kredensie, jednak co najważniejsze – można myć ją za pomocą zmywarki. Producent wykonuje produkty porcelanowe najwyższej jakości, a ich cena jest bardzo atrakcyjna.

Dzbanki porcelanowe mają szerokie zastosowanie, służą przede wszystkim do podania napojów (np. soków owocowych lub lemoniady) podczas spotkania z najbliższymi. Większy dzbanek porcelanowy świetnie sprawdzi się do podania wody, a te mniejsze z pewnością umilą czas przy kawie czy herbacie i przechowają mleko i śmietankę. W ofercie sklepu Porcelana Karolina znajdziesz dzbanki o różnej pojemności.

Czajniki i imbryki – niezbędny element serwowania kawy i herbaty

Czajniki i imbryki oferowane w sklepie Porcelana Karolina wykonane są z wysokiej jakości porcelany, dzięki czemu są to produkty, które zagoszczą w Twoim domu na wiele lat. Czajniki świetnie sprawdzają się w podawaniu napojów i soków, jednak głównie przeznaczone są do serwowania gorącej herbaty i kawy. Odpowiednia zastawa stołowa wygląda bardzo elegancko i jest niezwykle wygodna w użyciu, dzięki czemu wspólne popołudnia przy gorącym napoju są czystą przyjemnością!