Claudette

40 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Minimalizm górą

Fason Claudette to minimalistyczna forma, która jednocześnie zachwyca swoją prostotą. Okrągły kształt i idealne proporcje sprawiają, że naczynia te są doskonałe do codziennego użytkowania. Porcelana z tej serii jest lekka, komfortowa i naprawdę wygodna. Kochamy minimalizm – taka zastawa stołowa jest uniwersalna i sprawdzi się w każdej sytuacji.

Kolor FBC symbolem elegancji i tradycji

Fason Claudette wykonujemy w kremowym kolorze, który dodaje porcelanie elegancji i ciepła. Ta wyjątkowa barwa przemienia zimną porcelanę w subtelną i przyjemną dla oka. Ułożony na środku stołu serwis Claudette z pewnością przemieni wnętrze w przytulne i klimatyczne, a wspólny posiłek będzie smakował znakomicie. Jeśli czytając to jesteś zawiedziony, bo zawsze wolałeś białą zastawę stołową, to mamy dobrą wiadomość – odpowiednikiem Claudette w kolorze białym jest Nora. Dla każdego się coś znajdzie!

Jak minimalizm, to również w dekoracji

Claudette ma w sobie coś takiego, że nie wymaga zbędnych dekoracji i pięknie prezentuje się niedekorowany. Czasami podkreślamy jednak jego piękno i wyjątkowy kolor subtelną obwódką z prawdziwego złota. Ten drobny dodatek sprawia, że naczynia Claudette nabierają wyrafinowania, a złoto cudownie współgra z kremowym kolorem. Tylko tyle lub aż tyle wystarczy, aby stworzyć genialny efekt na stole.