Castel

75 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Kwintesencja elegancji

Dzięki ozdobnym reliefom fason Castel nabiera niebywałej elegancji, która przenosi się do całego wnętrza. Tradycyjny kształt połączony z subtelnymi falami to ponadczasowe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Design fasonu, jak i jego nazwa nawiązują nieco do zamkowej wytworności i magicznego klimatu, który można poczuć w murach pałacu. Ten niesamowity efekt jak najbardziej można przenieść do własnego domu, właśnie za pomocą naczyń Castel.

Alba czy Castel?

Zapewne zauważyliście, że oba te fasony są bardzo podobne, a wręcz identyczne. Są jednak pewne różnice, które koniecznie trzeba zaznaczyć. Talerze Castel posiadają nieco grubszy rant, dzięki czemu są trwalsze i bardziej odporne na uszczerbienia. Taki zabieg powoduje, że naczynia te z powodzeniem mogą być wykorzystywane w gastronomii. Szyk i użyteczność w jednym! W fasonie Castel powstały także takie udogodnienia, jak sztaplowane filiżanki i bulionówki – wszystko po to, aby maksymalnie wykorzystać praktyczny potencjał fasonu.

Zamkowa porcelana musi zawierać złoto

Naczynia fasonu Castel uwielbiają się z wszelkimi liniami i obwódkami ze złota i platyny. Lśniące dodatki tylko podkreślają jego elegancję. W 0fercie sklepu najczęściej znajdziesz zatem porcelanę Castel ze złotą obwódką. Popularna bardzo jest także kwiatowa łączka o zielonym odcieniu z dodatkiem oczywiście złota. Zobaczcie sami!