Bulionówki

14 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Sprawdź też: bulionówki białe

Eleganckie bulionówki porcelanowe – nie może ich zabraknąć w Twoim domu

Porcelanowe bulionówki to naczynia, w których podajemy zazwyczaj zupy czyste i buliony. Bulionówki możemy użyć do podania barszczu, rosołu czy żurku, czasem również w restauracjach podaje się w nich tradycyjne chłodniki. Takie naczynia są niezwykle uniwersalne, a użytkownicy cenią je za ich szerokie zastosowanie, ponadto świetnie sprawdzą się do podania zup podczas uroczystych kolacji w domu i w restauracji na różnych imprezach okolicznościowych. Bulionówka powinna być nakryta na stole wraz ze spodkiem, na którym będziemy mogli położyć dodatek do bulionu, np. krokiet, ugotowane jajko czy kawałek mięsa. Porcelanowe bulionówki występują w różnych rozmiarach, jednak standardowo spotkamy je w pojemności od 250 ml do 350 ml.

Bulionówki porcelanowe – co je wyróżnia?

Bulionówka ze spodkiem wykonana z porcelany to naczynie, które prezentuje się niezwykle elegancko na stole, jednak może stanowić również aranżację wnętrza jadalni, gdy jest odłożona na kredens. Materiał, z którego wykonana jest bulionówka ma ogromne znaczenie, przede wszystkim jeżeli chodzi o funkcjonalne i długotrwałe użytkowanie. Jedzenie podane w atrakcyjny sposób jest ogromną przyjemnością, dlatego warto jest zainwestować w odpowiedni zestaw obiadowy.

Bulionówki porcelanowe mają szerokie zastosowanie w gastronomii, nadają się one do mycia w zmywarce, co jest niezwykle ważne przy dużej ilości zalegających naczyń. Co więcej, w przypadku naczyń z porcelany bardzo trudno o wszelkie zarysowania i oznaki zniszczenia – jest to materiał trwały i odporny na wysokie temperatury.

W sklepie Porcelana Karolina zakupy możesz zacząć od pojedynczych sztuk, jednak jesteśmy pewni, że od razu będziesz chciał zaopatrzyć się w pełny zestaw. Wybierz porcelanowe bulionówki z szerokiego asortymentu sklepu Porcelana Karolina, które będą dostosowane do Twoich potrzeb i wystroju wnętrza.