Bistro

39 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Solidne i trwałe naczynia na lata

Fason Bistro to okrągłe naczynia o grubych, wzmocnionych rantach, które są odporne na uszkodzenia i pęknięcia. Pogrubiony rant jest bardzo praktyczny, ale przy tym stylowy – stanowi ciekawy dodatek porcelanowego talerza. Bistro to model, który został stworzony z myślą o branży gastronomicznej i hotelarskiej. Częsta eksploatacja zastawy stołowej raczej nie sprzyja zachowaniu piękna porcelany. Całe szczęście w ofercie mamy fason Bistro, który poradzi sobie w każdych warunkach. Chcesz się przekonać?

Niech żyje wielozadaniowość!

Porcelana Bistro słynie ze swojej uniwersalności – bez problemu dopasuje się do każdego wnętrza oraz sytuacji. Fason ten będzie doskonałym wyborem do codziennego użytkowania, ale równie dobrze sprawdzi się w trakcie wyjątkowych okazji, kiedy stół zachwyca elegancją. Model Bistro występuje w dwóch wariantach: biel i ecru. Oba są znakomitym wyborem na długie lata. Ponadto fason Bistro to bogata oferta galanterii oraz naczyń pomocniczych – dzbanków w różnych rozmiarach, wygodnych salaterek, porcjówek na dipy, półmisków.

Wygodne przechowywanie

Fason Bistro pozwala na wygodne i oszczędne przechowywanie dzięki możliwości układania naczyń w wysokich stosach. Porcelana Bistro jest sztaplowana, co stanowi bardzo praktyczną cechę. Masz mało miejsca w kuchni? Bistro temu zaradzi! Układanie filiżanek, salaterek, bulionówek czy salaterek w stosach to wygodne oraz bardzo estetyczne rozwiązanie.