Amelia

76 Products

Filtruj
Zastosuj

    Kolor

    Cena

    -

    Fason

    Kategoria

Wygoda to podstawa

Fason Amelia składa się z wygodnych i ergonomicznie wyprofilowanych naczyń, dzięki czemu korzystanie z nich to prawdziwa przyjemność. Talerze tego modelu posiadają tradycyjne skrzydło, natomiast wszelkie dzbanki, czajniki i cukiernice mają uroczy uchwyt w postaci kuleczki. Wygoda to nie tylko definicja korzystania z porcelany. Amelia jest również wygodna pod względem dobierania naczyń do wnętrza – porcelana ta odznacza się uniwersalnością i radzi sobie z każdym otoczeniem.

Urokliwość Amelii

Amelia to naprawdę przepiękny fason. Największą popularnością cieszą się dzbanki, czajniki i imbryki, które mają klasyczny kształt i stanowią prawdziwą ozdobę wnętrza. Ogromnie polecamy także maselnicę Amelia, która zachwyca swoim nietuzinkowym urokiem. Talerze, ze względu na tradycyjny kołnierz, idealnie wpasują się w eleganckie uroczystości, ale nie tylko.

Biel czy ecru?

Fason Amelia produkujemy w kolorze białym oraz kremowym. Ten pierwszy świetnie wygląda w połączeniu z nowoczesnymi i oryginalnymi dekoracjami. Z kolei barwa ecru prezentuje się bardzo elegancko – pięknie rozjaśnia wnętrze i sprawia, że staje się ono bardziej przytulne. Amelia w każdym wydaniu jest zachwycająca. A Ty którą wersję wybierasz?